Polska Wiewiórka jest najlepsza, bo jest nasza. 0

Wiewiórcze dekoracje to aż ponad 60 Kolekcji Tematycznych, które podbiły serca wielu naszych Miłośników. Każdy z zaprojektowanych przez nas produktów powstaje w wiewiórczej pracowni na Sadybie, w pobliżu Jeziorka Czerniakowskiego. W naszej pracowni powstają projekty wyjątkowych ozdób, które uświetniają potem urodziny, chrzciny, wesela, imprezy firmowe, a nawet przyjęcia pożegnalne i rozwodowe. Wiewiórki stawiają na zrównoważony biznes, oparty na zasadach fair trade oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego.

czytaj całość »
Co Wiewiórczy Miłośnicy zamawiają najczęściej? 0
Co Wiewiórczy Miłośnicy zamawiają najczęściej?

Świętowanie przyjęć jest cudowne! Jednak już sam etap przygotowań do nich potrafi być bardzo ekscytujący!
Sprawdź, które dekoracje wybierane są najczęściej i wchodzą na TOP-ową listę bestsellerów na przyjęcia.

 

czytaj całość »
Co to jest Gender Reveal? 0
O co chodzi z tym Gender Reveal?

Chłopiec czy dziewczynka? To pytanie, które najczęściej zadają sobie goście Gender Reveal Party. Impreza, podczas której rodzice ujawniają płeć malucha, popularnością zaczyna dorównywać Baby Shower. Ten stosunkowo nowy zwyczaj to świetna okazja do wspólnego świętowania i dzielenia się radosną nowiną. Wiewiórki, jak zawsze, pomagają zaplanować to wyjątkowe wydarzenie i dbają o wspaniałą oprawę przyjęcia.

czytaj całość »
Balony prosto z drzewa 0
Balony prosto z drzewa?

Balony to symbol radości, dobrej zabawy i beztroski. To fantastyczny produkt do udekorowania przestrzeni i stworzenia zjawiskowo pięknej scenografii przyjęcia. Czy wiesz, że wiewiórcze balony są najbardziej ekologiczne ze wszystkich dekoracji?

czytaj całość »
Tatuaże Zmywalne 0
Tatuaże Zmywalne

Jakie upominki przygotować dla gości naszego przyjęcia? To jedno z częściej zadawanych nam pytań, które spędza sen z powiek wielu rodzicom.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl