Licencje dla cukierni

Wiele drobnych jednoosobowych cukierenek, jak i dużych cukierni, tworzy na co dzień torty i słodkości bazujące estetycznie na wzorach zaprojektowanych i narysowanych przez projektantki z Wiewiórka i Spółka®.

Pamiętaj, aby korzystając z wiewiórczych wzorów, nie naruszać naszych praw autorskich, lecz robić to zgodnie z obowiązującymi przepisami. Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę i będziemy wspomagać Cię naszymi projektami, aby Twoje dzieła były nie tylko rewelacyjnie pyszne, ale i najpiękniejsze pod słońcem!

Jeśli chcesz korzystać z zaprojektowanych przez nas wzorów, z myślą o Tobie stworzyłyśmy taką możliwość. Skorzystaj z wykupu licencji. Mamy pakiety, które dadzą Ci swobodę pracy z naszymi przepięknymi wzorami przy jednej realizacji lub ze wszystkich wzorów przez cały rok bez ograniczeń! Wybierz najkorzystniejszy wariant dla Ciebie i rozwoju Twojego słodkiego biznesu.

Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów:

tel. 519 113 345
e-mail: kontakt@wiewiorkaispolka.pl

Wiewiorka i Spolka, Kolekcja Panda - Niebieskie MigdalyWiewiorka i Spolka, Kolekcja Owoce - Galeria SlodkosciWiewiorka i Spolka, Kolekcja Lisek i Mis - Niebieskie MigdalyWiewiorka i Spolka, Kolekcja BalonWiewiorka i Spolka, Topper Personalizwany - Sweet BlossomWiewiorka i Spolka, Kolekcja SurferWiewiorka i Spolka, Kolekcja StrazakWiewiorka i Spolka, Kolekcja Balon - Fajna BabkiWiewiorka i Spolka, Urodziny Vouge'a - Sweet Blossom ConciergeWiewiorka i Spolka, Kolekcja Lisek - Niebieskie MigdalyKolekcja Panda Wiewiorka i Spolka - cukiernia malinowskiWiewiorka i Spolka, Kolekcja Panda - Niebieskie MigdalyWiewiorka i Spolka, Kolekcja Kotek - Niebieskie Migdaly

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl