Balony z helem

Najlepsze balony w Polsce są od Wiewiórek!

Nasze balony są zawsze świeże. Brzmi dziwnie? A skąd! W przypadku balonów lateksowych (gumowych) ich świeżość ma ogromne znaczenie! Im świeższy i lepszej jakości lateks, tym balon będzie dłużej fruwał. Podobnie wygląda sytuacja z balonami foliowymi, choć te są znacznie odporniejsze na upływ czasu. Ponieważ każdego dnia realizujemy lawinę zamówień balonowych, na bieżąco mamy nowe partie najświeższych balonów. Balony przechowujemy w odpowiedniej temperaturze i napełniamy bezpośrednio po ich otwarciu. Dlatego wiewiórcze balony fruwają najdłużej!

Wiewiórcze bukiety balonów są unikatowe i absolutnie niepowtarzalne! Przyjeżdżają po nie do wiewiórczego showroomu mieszkańcy najdalszych zakątków Polski, a nawet Klienci zza granicy. Często opowiadają nam oni, iż będąc gośćmi na przyjęciu, na którym królował przepiękny bukiet balonów, od razu wiedzieli, że balony te są od Wiewiórek. Nasze bukiety sygnowane są specjalnymi kółeczkami doczepianymi do wstążek. Jednak nie tylko kółeczka są naszym znakiem rozpoznawczym. Ponieważ jesteśmy projektantkami i graficzkami, mamy ogromną wrażliwość na kolory, odcienie i faktury. Skomponowanie wyjątkowego bukietu wymaga wyczucia proporcji, wiedzy o kolorach oraz doświadczenia. Dlatego wiewiórcze bukiety są zjawiskowe! Zachwycają, oszałamiają i rozkochują w sobie!

 

Balony z helem Wilanów, Sadyba, Mokotów Wiewiórka i SpółkaWiewiorka i Spolka - balony z hele tukany

 

Napełniać powietrzem czy helem?

Jeśli chcesz, aby balony unosiły się w powietrzu, wybierz balony z helem. W wiewiórczym showroomie wszystkie balony napełniamy najczystszym 100% helem najwyższej jakości. Dzięki temu balony fruwają najdłużej. Każdy z balonów mocujemy na długiej na 2 m, dobranej kolorystycznie, wstążce. Jeśli wybierzesz dodatkowo obciążnik, balon dowiążemy do dopasowanego kolorem ciężarka w kształcie uroczej gwiazdki.

Balony możesz też zakupić puste i samodzielnie nadmuchać powietrzem. Najłatwiej zrobisz to za pomocą pompki do balonów. Takie balony nie będą fruwać. Możesz więc przywiązać je sznureczkiem do krzesła, haczyka na ścianie lub rozrzucić na podłodze niczym kolorowe piłki.

 

Wiewiorka i Spolka - balony z helem WarszawaWiewiorka i Spolka - balony z helem

 

Wiewiórki wiedzą, co zrobić, aby balony fruwały jeszcze dłużej!

Aby balony pięknie prezentowały się na przyjęciu, należy napełniać je bezpośrednio przed jego rozpoczęciem. Najlepiej w dniu świętowania. Ponieważ przyjęcia odbywają się zazwyczaj w weekendy, to w soboty są u Wiewiórek tłumy Klientów spragnionych najpiękniejszych balonów. Z tego powodu stworzyłyśmy Balonowe Soboty! Showroom otwieramy o godzinie dziewiątej. Aby zdążyć przygotować przed otwarciem wszystkie zarezerwowane na ten dzień bukiety, wstajemy już o czwartej rano. W Balonowe Soboty nasz showroom po brzegi wypełniony jest cudnymi balonami czekającymi na odbiór oraz tłumem chętnych Klientów, dla których tworzymy i przygotowujemy bukiety od ręki na miejscu. Ot, Balonowa Sobota :)

Balony foliowe (Cyfry Olbrzymy, Kształty) fruwają co najmniej 3 dni od momentu ich napełnienia helem. Zazwyczaj jednak znacznie dłużej, około kilku tygodni. Folia mylar, z której są wykonane, jest bardzo szczelnym materiałem, dlatego cząsteczki helu uciekają z nich najwolniej. Bardzo istotne jest, aby balony foliowe pochodziły ze sprawdzonego źródła. Na rynku jest obecnie wiele rodzajów folii, a te tańsze są zazwyczaj gorszej jakości. Wiewiórcze balony są wyłącznie od certyfikowanych producentów o światowej renomie. Nasi stali wiewiórczy Klienci, którzy wracają do nas po kolejne balony, często opowiadają z zachwytem: "A wiewiórcza cyfra z zeszłego roku jeszcze fruwa!"

Balony lateksowe (Klasyczne, Ozdobne, Giganty) fruwają około 10 godzin od momentu ich napełnienia helem. Wynika to z faktu, iż lateks ma stosunkowo duże mikropory, przez które hel ucieka znacznie szybciej niż przez folię. Jeśli chcesz, aby balony lateksowe z helem fruwały dłużej niż 10 h, wybierz opcję z uszczelnieniem balonów. Uszczelnienie zdecydowanie wydłuża żywotność balonu z helem i czas jego unoszenia. Czas fruwania uszczelnionego balonu to minimum 3 dni. Jeśli balon przebywa w przyjaznych warunkach (stabilna temperatura otoczenia, nie wystawianie balonu na działanie czynników atmosferycznych, nie tarmoszenie ich itp.), potrafi fruwać nawet 2 tygodnie lub jeszcze dłużej. Uszczelnione balony z helem w wiewiórczym showroomie fruwają często około miesiąca, półtora.

 

Wiewiorka i Spolka - balony helowe WarszawaWiewiorka i Spolka - balony na hel Warszawa Sadyba

 

Duże znaczenie ma tutaj także rozmiar balonu. Im jest on większy, tym więcej mieści w sobie helu. Tym samym fruwa znacznie dłużej niż jego mniejszy kolega. Jeśli chcesz, aby balon fruwał jak najdłużej, zwróć uwagę, aby był odpowiednich rozmiarów. Większy cieszy dłużej!

Aby maksymalnie wydłużyć żywotność balonów napełnionych helem, najlepiej przechowuj je w warunkach pokojowych. Nie wystawiaj na działanie czynników atmosferycznych: promieni słonecznych, wiatru, deszczu czy mrozu. Istotne jest, aby nie stawiać ich obok grzejników czy klimatyzatorów. Szczególnie wrażliwe są balony foliowe. Wykonane są one z folii, która nie rozciąga się i nie kurczy tak łatwo, jak lateksowa guma. W niskich temperaturach balony foliowe flaczeją, w zbyt wysokich potrafią pękać. Zawsze prosimy też naszych wiewiórczych Klientów, aby z balonami obchodzili się z taką czułością, jak z dziećmi lub zwierzętami. Aby nie zostawiali balonów w nagrzanym aucie lub w przewiewie przy otwartym oknie. Balony na pewno się za taką troskę odwdzięczą! :-) 

 

Wiewiorka i Spolka - balony z helem WarszawaWiewiórka i Spółka - Balony z helem Wilanów Sadyba Mokotów

 

Balony z helem, ile to kosztuje?

balony lateksowe 12" (ok. 32 cm) = +10 pln HEL + uszczelnienie + 2 m wstążki
balony foliowe kształty mniejsze = +10 pln HEL + 2 m wstążki
balony foliowe kształty większe = +20 pln HEL + 2 m wstążki
balony foliowe cyfry olbrzymy = +34 pln HEL + 2 m wstążki

 

Balony z helem WarszawaWiewiórka i Spółka - Balony z helem Warszawa

 

Balony z helem, Józefów. To tu!

W przypadku balonów napełnionych helem konieczny jest odbiór osobisty z wiewiórczego Punktu Odbioru. Po odbiór zapraszamy przede wszystkim w soboty od godz. 9.00 do 12.00. W ciągu tygodnia wyjeżdżamy na realizacje do Klientów, dlatego prosimy o podanie propozycji dnia i godziny odbioru, aby na pewno któraś z Wiewiórek była w tym czasie na miejscu.

Istnieje możliwość dostarczenia balonów do Ciebie na terenie Józefowa, Warszawy lub okolic we wskazanym terminie. W tym celu skontaktuj się z nami wcześniej telefonicznie (+48 519 113 345).

 

Balony personalizowane z helem Warszawa Wiewiorka i SpolkaBalony przezroczyste z konfetti Warszawa Wiewiorka i SpolkaBalony na hel Warszawa Mokotów Wiewiorka i SpolkaBalon Jednorozec Warszawa WilanowWiewiorka i Spolka balony helowe zwierzatkaBalon Jednorozec z helem Warszawa Wialnow, Mokotow, Sadyba Wiewiorka i SpolkaBalon jednorozec Warszawa Wiewiorka i SpolkaHelium Balloons Warsaw Squirrel and CompanyBalony helowe Warszawa Wilanow Wiewiorka i SpolkaWiewiorka i Spolka, balony z helem Warszawa Mokotow

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl