Balony Scenograficzne

Wiewiórki mają już zajęty interesujący mnie termin. Nie poradzę sobie sama z ogarnięciem dekoracji. Jest jakieś wyjście?

Jeśli nie jesteśmy w stanie pomóc Ci osobiście, tzn. przyjechać na miejsce przyjęcia i stworzyć tam przepięknej scenografii w dniu wydarzenia, mamy dla Ciebie inne doskonałe rozwiązanie - Balony Scenograficzne.

Po uzgodnieniu z Tobą terminu przyjęcia oraz przewidzianego budżetu, po obejrzeniu zdjęć wnętrz oraz omówieniu tematyki przewodniej tworzymy propozycję dekoracji, które wspaniale wypełnią przestrzeń, a są równocześnie proste i szybkie do samodzielnego rozstawienia.

Balony Scenograficzne to duże kompozycje balonów i innych towarzyszących dekoracji, które wypełniają sobą wnętrze, tworzą niezwykły klimat przyjęcia i nie wymagają naszego wiewiórczego nadzoru przy montażu. Balony, odpowiednio dobrane kształtami, motywami, wielkością i kolorami, mocujemy na obciążnikach. Przygotowujemy je tak, aby były gotowe do użycia i wymagały wyłącznie ustawienia ich na miejscu przyjęcia.

Tak przygotowane Balony Scenograficzne możesz odebrać osobiście, przysłać po nie własny transport lub skorzystać z usługi wiewiórczego dowozu. My tworzymy dla Ciebie zjawiskowe kompozycje i czuwamy nad bezpiecznym przygotowaniem ich do transportu. Ty jedynie rozstawiasz gotowe Balony Scenograficzne we wnętrzu w ustalonych wcześniej miejscach i cieszysz się cudownymi, radosnymi chwilami z najbliższymi Ci osobami!

 

Wiewiórka i Spółka - Balony ScenograficzneWiewiorka i Spolka Balony z helem Warszawa UrsynowWiewiórka i Spółka - Balony ScenograficzneWiewiórka i Spółka - Balony Scenograficzne FalmingiWiewiorka i Spolka balony z helem WarszawaWiewiorka i Spolka Balony Scenograficzne na przyjecieWiewiórka i Spółka - Balony ScenograficzneWiewiórka i Spółka - Balony ScenograficzneSpace Party Przyjęcie Kosmos Wiewiorka i SpolkaWiewiórka i Spółka - Balony Scenograficzne Usta i Serca WalentynkiWiewiórka i Spółka - Balony Scenograficzne na Baby ShowerWiewiórka i Spółka - Balony Scenograficzne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl