Realizacje wyjazdowe

Każdego dnia otrzymujemy maile i telefony z pytaniami, czy Wiewiórki przyjadą do domu lub restauracji, aby udekorować Twoje wymarzone przyjęcie?

Tak, przyjmujemy zamówienia na realizacje wyjazdowe. Minimalny koszt takiego zamówienia wynosi 5 tys. pln. Realizacja wyjazdowa obejmuje:

  • Opracowanie indywidualnej scenografii przyjęcia. Tworzymy szkic pełnej scenografii. Uwzględniamy w niej Twoje luźne plany i marzenia lub ścisłe wytyczne, jeśli takie masz. Kluczowe są dla nas proporcje oraz wielkość wnętrza domu, restauracji czy pleneru. Istotny jest zastany wystrój danego miejsca, jego kolorystyka oraz oświetlenie, zarówno to sztuczne, jak i naturalne. Bierzmy pod uwagę charakter przyjęcia czy liczbę i wiek zaproszonych gości. Inaczej projektujemy brunch dla grupy managerów, inaczej piknik dla rozkrzyczanej bandy 6-cioletnich kowbojów. W projektowanej przez nas scenografii uwzględniamy wszystkie te elementy (a nawet znacznie więcej, ale nie ma tu miejsca, by o tym pisać).
  • Stworzenie projektów dekoracji pasujących do wybranej tematyki przyjęcia. Projektujemy dekoracje takie, aby w proporcjach współgrały z wnętrzem. Nie do każdej przestrzeni pasuje girlanda balonowo-roślinna, nie wszędzie jest możliwość zamontowania balonowej chmury. Różne przestrzenie stawiają różne ograniczenia i wyzwania. Jednak my zawsze tworzymy prawdziwe perełki, zapierające dech w piersiach i gościom i jubilatom. Jeśli tematyką przewodnią są zwierzątka, tworzymy balony z uszkami, nosami i wąsami. Jeśli jednorożce, kreujemy przezroczyste balony wypełnione piórkami, doczepiamy im złote rogi i mieniące się ogony. Najczęściej są to dekoracje, których nie znajdziesz w klasycznej sprzedaży, gdyż są one po prostu niezwykle czasochłonne i trudne do wykonania. Przy indywidualnych zamówieniach na takie szaleństwa lubimy sobie pozwolić :-)
  • Przygotowanie dekoracji. Tworzymy wszystkie personalizowane dekoracje, zgodnie z motywem przewodnim przyjęcia. Wykonujemy je z niezwykłą starannością i z najlepszej jakości materiałów.
  • Dojazd na miejsce. Jesteśmy w stanie dojechać na przyjęcia na terenie Warszawy i okolic. Organizujesz przyjęcie dużo dalej? Nic straconego! W wyjątkowych sytuacjach, kiedy Klient, tematyka lub pomysł przyjęcia wydają się nam szczególnie przyjemne i bliskie, również decydujemy się na dalszą destynację. Organizowałyśmy już wesele w Sztokholmie, ekwadorski wieczór panieński czy roczek Ignasia w Gdańsku.
  • Transport dekoracji.
  • Montaż dekoracji na miejscu. Na montaż dekoracji, zależnie od ich ilości i skomplikowania, potrzebujemy zazwyczaj około 3 - 4 h przed przyjęciem. Na ten czas musimy mieć swobodny dostęp do przestrzeni, w której będzie odbywać się przyjęcie oraz do elektryczności. Jeśli planujesz przyjęcie w restauracji, pamiętaj, aby o czasie montażu poinformować wcześniej managera lokalu.
  • Demontaż dekoracji po przyjęciu. Zależnie od rodzaju i godziny przyjęcia, demontujemy dekoracje tuż po zakończeniu przyjęcia, po wyjściu ostatniego z gości lub też na drugi dzień po przyjęciu. Termin i godzinę demontażu uzgadniamy z Tobą wcześniej.
  • Animacje, wynajem mebelków, fotograf. Współpracujemy z najlepszymi w Polsce animatorami, najzdolniejszymi fotografami oraz wypożyczamy dziecięce mebelki na czas uroczystości. Zamiast spędzać godziny na poszukiwaniach w internecie lub sprawdzać tych, których polecili Ci znajomi, wszystkie te kwestie możesz powierzyć nam, Wiewiórkom. Wypracowałyśmy grono zaufanych, profesjonalnych i najwyższej klasy fachowców.


Na ile wcześniej mam zarezerwować termin?

Zapytań o indywidualne aranżacje przyjęć mamy mnóstwo. Rezerwacji terminów nasi Klienci dokonują już na rok do przodu. Mamy jeszcze oczywiście część wolnych terminów, a niektóre wcześniej zarezerwowane czasem zwalniają się, gdyż są przekładane na tydzień wcześniej, później itp. Ponieważ jednak przyjęcia w większości odbywają się w weekendy, liczba weekendów w roku jest nie tak znowu ogromna. Tak naprawdę im wcześniej, tym lepiej.

Jeśli marzysz, abyśmy wykreowały dla Ciebie wymarzone przyjęcie, napisz do nas maila kontakt@wiewiorkaispolka.pl. Podaj planowany termin, godzinę i miejsce przyjęcia, a także szacowany budżet, który chcesz przeznaczyć na aranżację przyjęcia. Jeśli masz wybrany motyw przewodni lub wizję swojej scenografii, również nam o tym napisz. Będziemy się z Tobą kontaktować.

Wiewiorka i Spolka - zjawiskowa girlanda balonowa na roczekWiewiorka i Spolka - dekoracje Strazak dla Malgosi KozuchowskiejWiewiorka i Spolka - chmura balonowa dla Mai BohosiewiczWiewiorka i Spolka FloridaWiewiorka i Spolka flamingo partyWiewiorka i Spolka - dekoracje z kolekcji Kosmos dla Super StylerWiewiorka i Spolka - dekoracje dla Kasi ZielińskiejWiewiorka i Spolka - dekoracje na Baby Shower dla Małgosi SochyHotel Europejski balony Wiewiorka i SpolkaWiewiorka i Spolka - balony giganty JednorożceWiewiorka i Spolka - dekoracje z Kolekcji JednorozecWiewiorka i Spolka - przyjecie JednorozecWiewiorka i Spolka - aranzacja gigantWiewiorka i Spolka - aranzacja gigantWiewiorka i Spolka - chmura balonowa dla Malgosi SochyWiewiorka i Spolka - Baby Shower dla Malgosi SochyWiewiorka i Spolka - przyjecie Kolekcja Kotek i PiesekWiewiorka i Spolka - przyjecie Kolekcja Kotek i PiesekWiewiorka i Spolka - dekoracje z Kolekcji Lama dla Super StylerWiewiorka i Spolka - dekoracje z kolekcji Koala dla Kasi ZielinskiejWiewiorka i Spolka - dekoracje z kolekcji Koala dla Kasi ZielinskiejDekoracje na wesele Wiewiorka i Spolka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl