Zaufali Wiewiórkom

Wiewiórki kochane są przez wszystkich. Są życzliwe i przyjazne. Lubią ludzi, dlatego jest to uczucie odwzajemnione. A przede wszystkim są przezdolne i niezwykle pracowite! To słowa naszych Miłośniczek i Miłośników.

Zawsze z ogromną radością, z nieustającym zapałem i na najwyższym poziomie kreujemy dla każdego z naszych Klientów najpiękniejsze przyjęcia i tworzymy zjawiskowe dekoracje oraz bukiety balonów. Bez względu na to, czy jesteś skromną sąsiadką z osiedla obok, żądnym pięknych produktów blogerem, czy kochaną przez miliony aktorką.

Naszymi Klientami są zarówno znani piosenkarze, dziennikarze, aktorzy, reżyserzy czy modelki, ale znacznie częściej osoby nie rozpoznawalne publicznie. Lekarze, stewardessy, piloci samolotów, nauczyciele, projektanci, przedsiębiorcy, prawnicy, adwokaci, informatycy.

Miałyśmy przyjemność goszczenia w wiewiórczym showroomie magika cyrkowca, manicurzystki Madonny, żeglarza olimpijczyka, najmłodszej w Polsce milionerki, babci na trzech etatach, mamy ginekolog, taty z wytatuowanymi na ciele rysunkami z bajek, śpiewaczki operowej, która w wiewiórczym showroomie dała przecudny najmniejszy koncert świata!

Nie dzielimy ludzi na znanych lub nie. Jeśli jesteś osobą życzliwą i z dobrą energią - jesteś naszą pokrewną duszą!


Wiewiórka i Spółka - Sonia BohosiewiczWiewiórka i Spółka - Maja i Sonia BohosiewiczWiewiórka i Spółka - Sonia BohosiewiczDekoracje od Wiewiorka i Spolka na urodziny Malgorzaty KozuchowskiejWiewiórka i Spółka - Małgorzata KożuchowskaBalony Wiewiorka i Spolka dla Wojtka Szczesnego i MarinyWiewiórka i Spółka - Katarzyna ZielińskaWiewiórka i Spółka - Katarzyna ZielińskaWiewiórka i Spółka - Katarzyna ZielińskaWiewiorka i Spolka Super StylerWiewiórka i Spółka - Super StylerWiewiórka i Spółka - Super StylerWiewiórka i Spółka - Super StylerWiewiórka i Spółka - Mama GinekologWiewiórka i Spółka - Mama GinekologWiewiórka i Spółka - Mama GinekologDekoracje Wiewiorka i Spolka Baby Shower Mama GinekologUrodziny Emilii Vivere balony od Wiewiorka i SpolkaDekoracje od Wiewiorka i Spolka na urodziny Oli NowakBalony od Wiewiorka i Spolka na urodziny Anny Skury What Anna WearsUrodziny Oli Olciiak balony od Wiewiorka i SpolkaWiewiórka i Spółka - Alżbieta LeńskaWiewiórka i Spółka - Alżbieta Leńska i Rafał CieszyńskiWiewiórka i Spółka - Mąż Mamy GinekologWiewiórka i Spółka - dr Wojciech FalęckiWiewiórka i Spółka - MamowymiWiewiórka i Spółka - Marcela i Misiek KoterskiWiewiórka i Spółka - Marcela i Misiek KoterscyWiewiórka i Spółka - Małgorzata SochaWiewiórka i Spółka - Boogie SilverWiewiórka i Spółka - Pola PolokWiewiórka i Spółka - Położna KasiaWiewiórka i Spółka - Bibi i jej światWiewiórka i Spółka - Bibi i jej światWiewiórka i Spółka - Diary of Loving MotherWiewiórka i Spółka - Diary of Loving MotherWiewiórka i Spółka - Diary of Loving MotherWiewiórka i Spółka - Fashion FamilyWiewiórka i Spółka - Fashion FamilyWiewiórka i Spółka - Gosia BednarczukWiewiórka i Spółka - Jeanete LifeWiewiórka i Spółka - KarabinWiewiórka i Spółka - Mamala LeoWiewiórka i Spółka - Mrs HarmonyWiewiórka i Spółka - Janek Super StylerWiewiórka i Spółka - MamowymiWiewiórka i Spółka - Bibi i jej swiatWiewiórka i Spółka - Super StylerWiewiórka i Spółka - Pola Polok

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl