Balony prosto z drzewa 0
Balony prosto z drzewa?

Dekoracje przyjazne środowisku naturalnemu

Balony to symbol radości, dobrej zabawy i beztroski. To produkt do udekorowania przestrzeni i stworzenia zjawiskowo pięknej scenografii przyjęcia. Balony lateksowe, które znajdziecie w wiewiórczym sklepie, to zarazem jedne z najbardziej ekologicznych i przyjaznych środowisku artykułów spośród wszystkich dekoracji.

Kolorowe balony lateksowe od Wiewiórek są bowiem organiczne i biodegradowalne. To kwestia ważna nie tylko dla naszych Miłośników, ale przede wszystkim dla nas. Środowisko naturalne jest bliskie naszemu sercu i chcemy, żeby nasze produkty nie tylko zdobiły, bawiły i wywoływały uśmiech na twarzy, ale też wpływały pozytywnie na otoczenie.

Balony prosto z... lasów deszczowych

Bajecznie kolorowe balony prosto z naszej pracowni wykonane są z naturalnego kauczuku. Przyjazne dla Ziemi lateksowe dekoracje swój początek mają w lasach deszczowych. To właśnie tam rosną drzewa kauczukowe Hevea Brasiliensis, których sok jest wykorzystywany do tworzenia biodegradowalnych i organicznych balonów.

Sok pozyskuje się metodą nacinania pnia – Wiewiórczy Miłośnicy nie muszą mieć w tym przypadku żadnych obaw. Drzewa nie cierpią i nie są niszczone. Przeciwnie! Produkcja balonów przyczynia się bowiem do wzrostu liczebności kauczukowców, a tym samym do zalesiania coraz większych połaci Ziemi. Szacuje się, że pojedynczy kauczukowiec jest źródłem lateksu przez około 40 lat.

Bezpieczne i biodegradowalne

Dalszy proces powstawania balonów jest objęty dużymi restrykcjami, dzięki czemu otrzymujecie produkt w całości pozbawiony sztucznych dodatków czy chemicznych substancji. Oznacza to jednocześnie, że najmłodsi miłośnicy balonów mogą z nich korzystać do woli.

Wiewiórczych Przyjaciół ucieszy też zapewne fakt, że naturalne balony, w przeciwieństwie do swoich klasycznych odpowiedników, nie będą się długo rozkładać w glebie. Biodegradowalne wyroby, które polecamy na imprezy i spotkania, będą rozkładane przez mikroorganizmy mniej więcej tak długo, jak ma to miejsce w przypadku liścia dębowego.

Jak widzicie, Wiewiórki troszczą się nie tylko o wystrój i dobrą zabawę, ale także o Ziemię! Pamiętaj, że nasze organiczne balony możesz zamawiać w dwóch wersjach: puste do samodzielnego nadmuchania powietrzem lub wypełnione wysokiej jakości czystym helem.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl