Polska Wiewiórka jest najlepsza, bo jest nasza. 0

Wiewiórcze dekoracje to aż ponad 60 Kolekcji Tematycznych, które podbiły serca wielu naszych Miłośników. Wszystkie zaprojektowane przez nas produkty powstają w wiewiórczej pracowni na warszawskiej Sadybie, w uroczych okolicach rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego. Wiewiórki stawiają na zrównoważony biznes, oparty na zasadach fair trade oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Rodzima marka wspierająca polski biznes

Coraz więcej Klientów, przy poszukiwaniu dekoracji, wyraża troskę o środowisko naturalne. Dla wielu naszych Miłośników pochodzenie produktów ma ogromne znaczenie. Nasze wiewiórcze akcesoria, jako jedyne dekoracje w Polsce, powstają przede wszystkim w oparciu o polskie surowce i w polskich przedsiębiorstwach. Znakomitą większość z nich  tworzymy ręcznie w wiewiórczej pracowni na warszawskiej Sadybie. Współpracujemy wyłącznie z polskimi fabrykami i podwykonawcami, którzy dostarczają nam komponenty oraz inne niezbędne elementy do tworzenia naszego bajkowego świata dekoracji.

Jesteśmy szalenie dumne, że projektujemy i produkujemy nasze dekoracje w Polsce z jeszcze jednego, bardzo istotnego, powodu. Dzięki temu dbamy o polską gospodarkę, tworzymy kolejne miejsca pracy, wpływamy pozytywnie na wzrost PKB i zamożność mieszkańców naszego kraju. Produkując wiewiórcze produkty tu na miejscu w Polsce, pomijamy cały łańcuch wielu zbędnych zagranicznych pośredników i przewoźników. Firmy konkurencyjne w tej branży swoją produkcję mają zlokalizowaną w krajach dalekiego wschodu, choć wiele z nich nie przyznaje się do tego. Producenci ci, chwaląc się zaniżonymi cenami, nie przykładają wagi ani do jakości swoich produktów, ani nie wykazują troski o środowisko naturalne.

My, Wiewiórki, stałyśmy się w tej branży pionierkami. Odważyłyśmy się na ten niełatwy, ale genialny w swej prostocie krok. Postawiłyśmy na rodzimą produkcję. Cały proces produkcji mamy pod pełną kontrolą, stale monitorujemy jakość i przebieg poszczególnych etapów powstawania naszych produktów. Tym samym tworzymy fantastyczne dekoracje, a równocześnie dajemy szansę na rozwój i wzrost firm na polskim rynku. Od samego początku aktywnie wspieramy i jesteśmy istotną częścią rodzimego biznesu. 

Troszczymy się o środowisko

Decydując się na model biznesu o wyraźnie lokalnym charakterze, bierzemy pod uwagę przede wszystkim kwestie środowiskowe. Nie sprowadzamy produktów i półproduktów z dalekich krajów, takich jak Chiny, zmniejszamy ślad węglowy i przyczyniamy się do ochrony przyrody. 

Wiewiórczy Klienci są coraz bardziej świadomi i odpowiedzialni społecznie. Zadziwiające, jak często doceniają tę kwestię. Przy wyborze produktów pochodzących z dalekiego wschodu lub "Made in Poland" zawsze wybierają te wyprodukowane przez polskich przedsiębiorców. 

Najwyższa jakość i dbałość o detale

W naszej warszawskiej pracowni projektujemy przedmioty, które wyróżniają się unikatowym designem, jakością materiałów i dbałością o szczegóły. Każdy z naszych produktów przechodzi skrupulatną kontrolę jakości. Nasi Wiewiórczy Miłośnicy doceniają nie tylko jakość i unikatowość produktów, ale także to, w jaki sposób zarządzamy naszą firmą. Niezmiernie nas to cieszy, tym bardziej, że każdego dnia otrzymujemy kolejne dowody uznania i zaufania w postaci nowych zamówień czy ciepłych recenzji naszych produktów.

Odwiedzaj nas często!

Dołącz do grona naszych Wiewiórczych Miłośników, poznaj nas lepiej i wspieraj rodzimych przedsiębiorców. Najłatwiej będzie Ci odwiedzić nasz sklep online. W sklepie internetowym czekają na Ciebie nasze kultowe Kolekcje Tematyczne oraz kolejne, zjawiskowo piękne Nowości! Zajrzyj do wiewiórczego sklepu i zakochaj się w nim. Każdy marzy, aby świętować razem z Wiewiórka i Spółka!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl