Showroom

Zapraszamy do naszego, najpiękniejszego we wszechświecie, bajecznie kolorowego oraz pełnego niezwykłych klientów i ich historii, wiewiórczego showroomu. Stworzyłyśmy go same, przerabiając garaż na magiczne miejsce z duszą i charakterem.

Klienci, którzy przyjeżdżają do nas po raz pierwszy, często wyznają w oszołomieniu: „Jak tu pięknie! Chcę tutaj zamieszkać!" albo: „Tu jest magicznie, jak w bajce!". Nasze stałe Miłośniczki i stali Miłośnicy mówią natomiast: „Cały tydzień czekałam i cieszyłam się na myśl, że tu przyjadę!" albo: „Tak naprawdę, to wpadłem tylko, żeby chwilę tu z Wami pobyć, Wiewiórki, i żeby poprawić sobie humor. Gdy do Was wchodzę, od razu cały się uśmiecham!"

Czekają tu na Ciebie najpiękniejsze dekoracje, które możesz kupić od ręki. Jeśli natomiast złożyłaś/-eś wcześniej zamówienie przez sklep internetowy na dekoracje personalizowane i balony z helem, możesz je tu odebrać w umówionym z nami terminie. Będą czekały na Ciebie gotowe.

W wiewiórczym showroomie znajdziesz też najpiękniejsze i najlepsze jakościowo balony z helem (po więcej informacji zajrzyj do zakładki „Balony z helem"). Pomożemy Ci skomponować cudny bukiet balonów, które od ręki napełnimy helem. Do bukietów doczepiamy zjawiskowe frędzle i ogony. Jeśli zechcesz, pomożemy Ci zapakować je do auta lub przywiązać do wózka spacerowego. 

Showroom Wiewiórka i Spółka mieści się na urokliwej, pełnej zieleni i starych willi, Sadybie. Jeśli się do nas wybierasz, zadzwoń wcześniej do nas, aby się upewnić, że na pewno jesteśmy na miejscu (często wyjeżdżamy na realizacje).

No i wreszcie my, Wiewiórki. Jesteśmy tu i czekamy na Ciebie. Dzielimy się z Tobą tym, co mamy najcenniejsze, a co jest absolutnie bezcenne, czyli naszą wieloletnią wiedzą i doświadczeniem. Klienci nas za to kochają i często nazywają „Królowymi" w naszej dziedzinie.

Przyjedź, zobacz, zakochaj się w nas i w naszym showroomie! Z nami wyczarujesz najcudniejsze przyjęcie Twoich marzeń!

Wiewiórka i Spółka
ul. św. Bonifacego 157, 02-909 Warszawa Sadyba
tel. 519 113 345

Wiewiorka i Spolka - ShowroomWiewiórka i Spółka - showroom WarszawaWiewiorka i Spolka Showroom Squirrel and CompanyWiewiórka i Spółka - showroom WarszawaWarszawa sklep z balonami z helem Wiewiorka i SpolkaWiewiorka i Spolka - Showroom Squirrel CompanyWiewiorka i Spolka Showroom Squirrel and CompanyWiewiorka i Spolka - Showroom Squirrel CompanyWiewiorka i Spolka - Showroom Squirrel CompanyWiewiorka i Spolka - Showroom Squirrel CompanyWiewiorka i Spolka - Showroom Squirrel CompanyWiewiorka i Spolka - Showroom Squirrel CompanyShowroom Wiewiorka i Spolka WarszawaWiewiorka i Spolka - Showroom Squirrel Company

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl