odstąpienie od umowy

Klient, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni. Termin 14-dniowy, w którym Klient może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi – od dnia jej zawarcia.

Oświadczenie można sformułować samodzielnie, można też skorzystać z gotowego formularza: formularz.

Klient jest zobowiązany odesłać towar niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Zwrot towaru odbywa się na koszt Klienta. Zwracany towar, nie może nosić oznak użytkowania. Towar musi być kompletny i oryginalnie zapakowany. Wraz z odsyłanym towarem Klient winien zwrócić wszelkie dodatkowe produkty i/lub świadczenia, które otrzymał w związku z umową sprzedaży, od której odstąpił. Do zwracanego towaru musi być dołączony wypełniony formularz odstąpienia od umowy oraz dowód zakupu towarów.

Klient nie ma prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, w przypadku zakupu towaru indywidualnie zamówionego, w szczególności „Produktu Personalizowanego” lub wykonywanego na zamówienie Klienta.

Dane do zwrotu towaru:
Herman Creative Sp. z o.o.
ul. św. Bonifacego 157
02-909 Warszawa, Polska

tel. +48 519 113 345
email: kontakt@wiewiorkaispolka.pl

Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:3695c72178ce4cd0ff6983719df16da4#0}
Copyright © 2018 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe